...........

Can love you more than this 4.

17. května 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Celou cestu jsem důmala nad tím co se Harrymu mohlo stát. Zavinila jsem snad něco? V tom naše auto zastavilo. Všichni vystoupily aby se podívali co se děje. Teda to sem si myslela. Ale, 3 hodiny uběhly tak rychle, že jsem si to neuvědomovala. Byli jsme na místě. Stály jsme před hezkým domem. "Tak, už jsme tady. Vítej." V tom se objevila Harryho mamka. Vypadala zoufale. "Vítejte kluci..a.." "Catherine" doplňila jsem jí. Usmála se na mě. Měla krásný úsměv. Uvědomila jsem si koho mi připomíná. Harryho. Ostatně kvůli němu tady jsme. Anne nás uvedla dovnitř. A Louis se jí zeptal " Je nahoře?" přikývla. Lou se vydal po schodech.


Kluci si sedli na pohovku a zapli TV. Jako doma. Zatímco já sem šla s Anne do kuchyně. "Posaď se. Chceš něco k pití? Kávu,čaj?" "Ne, děkuji." Sedla si vedle mě. "Ty jsi z Londýna, že? Tam už jsem dlouho nebyla. A Harry mi nic neřekne. A Gemma sem zajede jen párkrát do měsíce. "Gemma?" "Harryho sestra" odpověděla. "On je jinak úplně veselý kluk, vlastně nebýt jeho, byla bych úplně sama. Gemma pracuje hodně daleko." "Vlastně vás úplně chápu. Já a moje matka spolu nevycházíme. Ona žije v úplně jiném světě. Vyrůstala jsem v podstatě sama. Všemu sem se naučila sama. Otec se odstěhoval když mi bylo 5, a už rok se mi neozval, sourozence nemám. Věřte že vás chápu. Můj život není pohádkový. A možná jsem se Harryho trochu dotkla, když jsem mu řekla že má život perfektní." "Ah, tak kvůli tomuto. Vím, nemůžou se k němu chovat všichni tak přívětivě, on nemá rád realitu, žije ve svém snu, který je díkybohu skutečný. On přijme úpřímnost, ale díky tomu je potom nesvůj. Nesnáší nadávky. Ale ty nemá rád nikdo." "Ale já to tak nemyslela. Vážně ne, když jsem ho poznala, vím, je to úplně normální kluk, který se zastává svých přátel, a který je vážně super. Řekla jsem to pouze kvůli tomu že se mi to na první pohled zdálo." "Myslím ale že v tom bude něco více, ale on to nikdy nepřizná. A k tomu před holkou." V tom sešel Lou s Harrym dolů ze schodů. Harry opravdu nevypadal dobře. Chtěla sem ho obejmout. V tom k Harrymu namířily ostatní kluci a silně ho obejmuli. "No vypadá to že se tady pár dní zdržíme" řekl Lou. "Jdu zavolat manažerovi. Ať nám pozmění plány. Vlastně my žádné nemáme, tour nám začíná až za měsíc."

"Měsíc?" Vykřikla jsem. "Ale vždyť Harry má být ve škole." "V červenci?" "Tak proč mi máma říkala 3 měsíce?..." Všichni se na mě podívali. "Né že by na tom extra záleželo." "Tvoje máma má asi nějaké své plány s tebou." "To se ještě uvidí. Já si do ničeho, zrovna od ní kecat nenechám. Já sem průbojná. A ať si říká co chce. Ani mi nestačila dát zaracha za včerejšek." Ou vzpomněla sem si. "Ale časová lhůta se promlčela. Přece byste nejedli salát 2 dny po záruce že?" "Nemusel by být špatný" namítl Niall. "Ty se nepočítáš, Ty sníš všechno, všude a vždycky." Ozval se Zayn. "Alespoň nejsem vybíravý." "Kluci? Tady jde o pointu." Řekla sem "Klídek. My se takhle provokujeme pořád. Budeš si muset zvyknout." "Heh, to sem viděla, když ti Lou kreslil po obličeji." Liam vykulil oči a bežel do koupelny, odkud se ozvalo jenom "Louisi!!" "Teď bych se měl asi někam zašít" řekl provokativně Lou. "Ani si nevšiml že s tím byl celou dobu v autě. On si dává na svou hlavu obzvlášť pozor. A někdy je mimo. Takže můžeš kreslit tak dlouho dokud tě to nepřestane bavit. A to sem nedal řeč ještě o Zaynovi. No dlouhé povídání." "Někdy vyzkouším. Kdyžtak to svedu na tebe." Zaculila sem se " Samohřejmě chudáček Lou, který si všechno schytá." V tom přiletěl polštář od Nialla. "Ty! Chceš polštářovou bitvu?!" Hodil polštář zpět na něj ale zasáhlo to Zayna. Zayn a Niall vzali více polštářů, a hodily ho zpět na Loue. Zapojil se i Harry, a já sem do toho šla taky. Jen Anne nečinně přihlížela. Poté co jsme všichni spadli na zem, okolo nás létalo peří, vyšel Liam z koupelny, s otázkou " že to tam už není vidět?" všichni se na něho podívali a začali se smát a já s nimi.


***
Uběhl nějaký čas a mezitím jsme s klukama hráli karty. Zayn už nehrál. Spal. A všichni okolo už pomalinku usínali. Byl pravý čas. Stoupla jsem si a zvýšila hlas "Tohle budeme dělat celý večer?" "A co bys ráda dělala?" ozval se konečně Harry "Rozhodně něco zábavnějšího. Myslela jsem si že vy jste zábavní." "To taky jsme" vyskočil Lou. "Dneska v klubu má Ed koncert, není to moc daleko, chcete jít?" ozval se Harry. "Myslíš Eda Sheerana?" "Jakého jiného Eda by myslel?" řekl Liam. Zadívala jsem se na něho jako na vraha. "Ah ty nejsi ze showbiznisu, uvědomil sem si to až teď, ty můžeš znát x Edů." Konečně ho to napadlo. "Ano já nemluvím showbiznisticky." "Showbiznisticky?" promluvil Niall s plnou pusou arašídů. Všichni jsme na něho hleděli. A ozval se Lou svým sarkastickým tónem " Jo potřebujeme vypadnout z domu."

Dorazily jsme ke klubu, kde měl dneska Ed vystupovat. Jakmile kluky uviděla ochranka, otevřela jim dveře. Došli jsme až do zákulisí. Ed právě dozpíval píseň The A Team, a v tu chvíly nás spatřil a ukázal na Harryho, způsobem že má jít na jeviště, vlastně poté ukázal na všechny kluky. Harry mě chytnul za ruku a táhnul mě sebou. A pošeptal. "potřebuji vlastního ochránce" "haha, vtipné, víš jak nemám ráda pozornost." "Neboj, nikdo tě tady nezná. Můžeš se i něco přiučit." Došli jsme před řadu VIP hostů. "Malé zpestření večera, přišli nás navštívit ONE DIRECTION!" všichni začali řvát. Kluci si vzali mikrofony, a připravovali se. "Ahoj. Já jsem Ed. Rád tě poznávám" "Já jsem Cath. Těší mě." "Alespoň si chvilku odpočinu, a kluci zazpívají. Určitě mají hodně energie." "Haha. Zayn ještě předchvilkou spal, a Niall se cpal arašídy. Jo mají energii na rozdávání" začali jsme se smát. A poté jsme začali vnímat. Harry začal mluvit. "děkujeme Edovi, že nás uvedl. Tohle je vlastně jenom náhoda, že tu vystoupíme. Nebýt mě, tak by tu kluci nebyli. Byli by v Londýně a tam možná začali pracovat na nějaké další písničce. Takže jediné co chci říct je to, že za to že tady dnes stojíme všichni pohromadě, můžeme děkovat Cath, která stojí mimochodem támhle..." ukázal na mě a já zrudla " a za to že že tento den pro nás nebyl vůbec nudný."

Začala hrát hudba. A já se jenom usmívala. Kluci začali zpívat "More than this" , když jsem to opět uslyšela, zůstala jsem tou zamilovaností do téhle písničky bez pohnutí stát. Jenom sem doufala, že Harry nebo někdo jiný z kluků neudělají to co minule. Víte, nestála sem přímo na podiu, stála sem v rohu, skoro mimo dohled, a tam se mi líbilo a to místo jsem během vystoupení opustit nechtěla. Harry na mě opět kouknul. A pocit, že bych měla jít před tolik lidí mě děsil, přesně tak jako poprvně. Ukázal na mě prstem že mám jít vedle něj. Nehnula sem se. Okamžitě jsem zakroutila hlavou, ale věděla sem že ho nic nepřesvědčí o opaku. Tudíž za mnou opět šel s mikrofónem. A vzal mě za ruku, měl jí tak jemnou, že jsem se jí ani pustit nechtěla. Vlastně v duchu sem si říkala "pusť jí!" ale nešlo to. Kouknul na mě těma krásnýma očima, a řekl "Buďto dobrovolně, nebo nedobrovolně." "Ale já...no dobře ale tohle je naposledy!" a šla s ním. Ostatní kluci tleskali. Představte si to. Nikdy mi nikdo takovou pozornost nedával. Cítila jsem se šťastně. Vlastně jsem už začala chápat všechny jejich fanynky.

Postavila jsem se vedle Harryho, a ten mi pošeptal "umíš text?" vykulia sem oči "t-ty chceš abych zpívala? Já? Bože, já neumím zpívat." "určitě umíš, takový nemehlo nejsi. Tak umíš ho?" "Samohřejmě že to znám. Ale já prostě neumím zpívat." Harry poklepal na kluky, aby jim něco naznačil, a oni se okamžitě obrátily na mě. Harry začal svou sloku. On mi doopravdy zpíval. Mě nikomu jinému. Dala sem si ruce na tváře a nachvilku zavřela oči abych se ujistila, že se mi to nezdá. Opět sem je otevřela. A Harry mi pořád zpíval. Věnovala sem mu úsměv. On se na mě také usmál. A poté co dokončil svou sloku mě obejmul. A já jeho. Úplně mu zářily oči. Jakživ sem krásnější oči neviděla. A potom mi pošeptal "Jsem rád že jsi tady." Způsobem jako by to měl všechno naplánované. Ale kdo ví.

Autor: Lens
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama