...........

Can't be touched my heart 2.

27. května 2012 v 16:09 | Fan povídky |  Can't be touched my heart
"Ahoj Christy! Tolik jsem se na tebe těšil," usmál se otec, když k němu jeho milovaná jediná dcera přišla a schoval ji ve své náruči. Věnoval jí jedno dlouhé medvědí objetí a nehodlal ji pustit.
"Dobře dobře, to stačí. Já taky. Ale ne na ně," přidušeně zamumlala do jeho ramene, a když ji pustil, uhladila si šaty. Otec si ji přeměřil a kývl.
"To už nechci slyšet. Po téhle práci budeš mít peněz dost na školu a ještě ti toho hodně zůstane, tak si laskavě nestěžuj, jdeme," zavelel a už si to rázoval rychlými kroky k autu.

Eh, proč já?


Jak si Christy všimla, otec jí nesl oba kufry a tak vzala svůj menší a rozešla se za ním. Nejradši by se na místě otočila a utekla zpátky. Nechtěla být tady a ani jet za nimi. Ale už nebylo cesty zpět, už stála u auta a nakládala kufr dovnitř. Pak si sama sedla na zadní sedadla, připoutala se a rozhodla se, že bude trucovat.

Cesta nebyla moc dlouhá, ale přesto únavná. Christy to zapíchla u třetího ukazatele, který nemohli s jejím otcem rozluštit. Položila hlavu na opěrku, zavřela oči a ponořila se do říše snů, kde se jí jako na potvoru zdálo o taneční škole.

--

"Christy vstávej, jsme tady," ruka jejího otce s ní hrubě zalomcovala a odezvou bylo jen naštvané zamručení. Chtě nechtě se zvedla, vyplázla na sebe jazyk do zrcátka a vylezla z auta.
"Takže, chtěl bych ti představit jednu důležitou osobu. Osobu, která tě bude zaměstnávat. Tohle je manažer skupiny One Direction," ukázal na muže, stojícího vedle něj. Mohlo mu, být tak kolem čtyřicítky, vypadal vstřícně, pohodově a hlavně stylově. Líbil se jí.
"Jmenuji se Christine," podala mu zdvořile ruku, kývla hlavou a usmála se.
"Těší mě," zazubil se a stiskl ji ruku nazpátek, "pokud Vám to nevadí, pane Corsen, převezmu si Christy a představím jí ostatním."
"Ale vůbec ne," usmál se až podlízavě dotyčný, "stejně už musím jet. Ještě jednou děkuji, že jste vzal mou dceru a umožnil ji tuhle skvělou práci."
"Za málo."
Christy se otočila k svému otci: "Měj se, taťko."
"Ty taky. Chovej se slušně. Žádné vulgární vyjadřování a nepřípustné chování," pohrozil jí a mezitím vyndával kufry z auta. Automaticky přišli 2 chlápci v černém a odnesli je. Pan Corsen nasedl do auta, naposledy mávl a odjel. Žádné objetí, slzy, žádný projev rodičovské lásky.

"Půjdeme? Zavedu tě dovnitř," další dobrosrdečný úsměv se objevil na tváři manažera a pokynul Chris rukou. Šli bok po boku v tichu vedle sebe do domu a pak dál chodbami a po schodech nahoru.
"Vulgární vyjadřování a nepřípustné chování," zeptal se s pobavením v hlase manažer a rozhodl se prolomit ticho.
"Jsem sprosté dítě. Rozhodně to se mnou nebudete mít jednoduché. Odmlouvám, jsem líná, dělám hrozný rámus, chovám se sprostě a nedospěle, znáte to," pokrčila nevinně rameny a podívala se na něho s nadějí v očích, že by ji mohl třeba rovnou vyhodit. Ale on se jen rozesmál.
"Je mi to jasný. Neposloucháš kluky že? Ani nevíš, jak se jmenují, je to tak?" hádal.
"Jo, vůbec mě tenhle styl nebere. Pop. Jak komerční hudba," zaúpěla.
"Jsi upřímná, to je fajn," zasmál se znovu a ona se jen divila, že mu to nevadilo.

Došli k velkým, napůl proskleným dveřím a tam se zastavili. Otevřel dveře a vešel, Christy v těsné blízkosti za ním. Místnost byla velká a prostorná, sladěná do béžové a bílé. Dominoval jí velký gauč, křesla, a krb. Všude byly koberce, závěsy na oknech, květiny a různé doplňky sladěné do oněch dvou barev. No, vlastně ani tak nedominoval gauč, jako kluci, kteří seděli na něm a sledovali plazmu nad krbem. Trochu zvláštní. Byly do toho zažraní, že si ani nevšimli příchozích.
Christy se na tvář vyhoupl drzý úšklebek.
"Tohle je vlastně můj dům, ale nebydlím tu. Bydlí tu jen ochranka a kuchařky. Scházíme se tady a dole zkoušíme. Tady v týhle místnosti většinou kluci odpočívali po zkoušce, řešíme různý věci ohledně koncertů atd. Máš tady svůj pokoj, turné začne za 2 týdny," objasni jí situaci a koukl ke gauči.

Kluci už nebyli zadívaní na film, ale zvědavě sledovali nově příchozí. Z jejich strany to byl někdo nový a zároveň zajímavý, kdo s nimi bude trávit několik následujících měsíců. Z její strany na ni civěli, jak na něco odpudivého, co by mělo co nejdřív odejít.
"Čau, já jsem Christy," zamumlala anglicky, mávla na ně a vykouzlila na tváři neznámo jak úsměv.
"Čau," pozdravili ji všichni najednou a nepovažovali za nutné se představit.
Chvíli na sebe všech 7 lidí hledělo, než se muž stojící vedle Christy rozhoupal.
"Takže Christy, snaž si to zapamatovat. Ten blonďák úplně napravo je Niall, vedle něho je Liam, uprostřed černovlasý Zayn, vedle Louis a nakonec Harry. Snaž si to zapamatovat," zasmál se a kluci se překvapeně podívali na sebe. Překvapilo je, že nechtěla jejich podpis, ale že neznala ani jejich jména? To je úplně dorazilo.

"Neboj, to zvládnu. Jestli mě omluvíte, půjdu si vybalit a 'ubytovat se'," koukla naposled kolem.
"Klidně běž. Tvůj pokoj je v nejhornějším patře na konci chodby," řekl manažer a sledoval její záda mizící za prosklenými dveřmi. Pak se obrátil na kluky.
"Tak co říkáte?"
"Vypadá, že nás nemá moc v lásce."
"Je hezká."
"Není naše fanynka co?"
"Nic moc."
"Máme se na co těšit."
Všichni se zasmáli a doufali, že tato dívka nepřinese do jejich kapely žádné převratné žmeny. Možná se ale trochu spletli.

Autor: Tina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TESS " <3 TESS " <3 | Web | 27. května 2012 v 16:16 | Reagovat

pěkný blog)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama