...........

Červen 2012

I love you S.S.

25. června 2012 v 7:11 | Fan povídky |  Harry Potter


Názov: I love you S.S.
Auto: Casion
Blog: my-fantasydream.blog.cz
Deň vzniku: 9.3. 2012
Téma: HP

Can love you more than this 17.

12. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Leželi jsme pod oblohou posytou hvězdami a ani jeden nic z nás neříkal. Točila se mi hlava. Měla jsem v sobě dva kelímky punče a možná i otřes mozku a začínala mi být zima. Sedla jsem si. A Harry také. "Je ti dobře?" "Je mi nějak blbě. Točí se mi hlava." "Měli bychom zajet do nemocnice." "Nemyslím si že to bude až tak zlé." "Věř mi. Viděl jsem tu ránu, jak si spadla. Možná i to řvaní způsobilo tohle." "Ne, tak to si opravdu nemyslím. To řvaní sis způsobil sám." "Dobře. Uznávám, ale jen pod podmínkou že tě zavedu do nemocnice." "Spíš mě zavez domů." Řekla jsem unaveně. "Dobře." Zvedl se a podal mi ruku a pomohl mi vstát. Šli jsme nazpátek, ale zezadu k parkovišti. "No, kluci budou muset jít pravděpodobně pěšky."

Can love you more than this 16.

10. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Šla jsem ulicí. A vůbec jsem nevěděla kde jsem. Tak jsem se zašla do jedné restaurace abych se zeptala. Restaurace byla plná lidí. Zašla jsem k baru, kde byla barmanka. "Prosím vás, jsem tady nová ve městě, nemohla byjste mi říct kde jsem, myslím kde přesně jsem?" barmanka se na mě podívala. "Jste na desáté Avenue." "Děkuji moc." Otočila jsem se a polovina lidí se na mě koukala. Tak a teď už mě to vážně štve. Samá pozornost. Byli tam vetšinou mladí lidé. A zařvala jsem. "Potřebujete něco?!" A vyšla ven. Podívala jsem se na mobil, kam mi přišla sms. "KDE JSI?!" od Harryho. Nebudu mu odpovídat, má si mě všímat! A šla naštvaně dál a přitom volala na taxík, který zastavil. Nastoupila jsem a řekla řidiči "West Street 423, prosím."

Can love you more than this 15.

8. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
"Počkat, ty mě zveš na rande?" zastavila jsem se. "I tak by se to dalo říct." "Hmm, nemyslím si že je to nejvhodnější nápad. Co kdyby nás někdo viděl?" Stoupnul si předemne. "A ty si děláš starosti s tímhle?" "Já ani moc ne, ale to tobě záleželo na tom aby..." "Kolikrát sem se už omluvil?" "Jednou." "A kolik omluv mě čeká?" "Počkej spočítám to." Začala jsem to počítat "Minimálně deset. A to říkám minimálně." "Ty nejsi troškař, že?" "Na tohle ne. Jinak se spokojím se vším." "Se vším? Co tím myslíš?" "Nejsem vybíravá." "Ou." "Co, ou? Ty taky nejsi hvězda od jakživa." "Jo, to sice ne, ale jsem kluk." "Tak to potom chápu."

Can love you more than this 14.

6. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Pořád jsme se líbali. A vůbec nám nezáleželo na čase. Až jsem si najednou uvědomila že mu to nesmím dělat tak lehké. Odtáhla jsem rty od těch jeho. "Stalo se něco?" zeptal se. "Pořád se na tebe zlobím." Řekla jsem mu. "Co mám udělat, aby mi bylo odpuštěno?" najednou se začali otevírat dveře. Dovnitř vešla An. Já byla prakticky polonahá a seděla jsem na stole před Harrym. Vešla dovnitř, a vykulila oči. "Co-co, to tady děláte?" podívala se na mě a na mé zničené šaty, a na Harryho. Harry se otočil aby odpověděl, jelikož mě na odpověďi nezbývala síla. "Jen jsme si...povídali."

Can love you more than this 13.

4. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Vrátila jsem se tedy do obchodu. An tam na mě čekala. "Je všechno v pořádku?" "Absolutně." A nuceně jsem se usmála. "Nemyslím si to. Co se stalo, kdo to byl? Viděla jsem jak jste na sebe křičeli. Řekni mi to prosím." "On je tady v NY." Řekla jsem "Harry? To byl on? Jsi v pořádku?" "Jo. On." A vypustila jsem ven ty slzy, které už tam byli a které jsem tak nuceně držela uvnitř. Začala jsem plakat. "Opravdu to nejde nijak vyřešit?" "Kdybys jen věděla co mi řekl. A potom si jen tak odešel." Musela jsem si sednout.


Can love you more than this 12

2. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Ležela jsem a přemýšlela jak to všechno vyřeším. Teda pokud to nějak půjde. A v tom jsem si vzpomněla na Louise. O tom kvůli čemu mi volal. Můj mobil byl v dezolátním stavu, ale ještě se z něj volat dalo. Vytočila jsem jeho číslo. Byl tam záznamník. Tak jsem mu nechala vzkaz. "Ahoj, chtěla jsem se ujistit jestli je všechno v pohodě, víš u mě to jde zatím docela dobře. Mám úžasnou macechu, a budu mít nevlastního sourozence, ale to teď není hlavní. Doufám že jsi Harryho našel, abych ti ho nemusela pomáhat hledat, jako minule. Asi si teď na autogramiádě, potom mi zavolej a řekni jak to všechno dopadlo. A pozdravuj Harryho a řekni mu jak mě to všechno mrzí." A zavěsila jsem.