...........

Can love you more than this 12

2. června 2012 v 15:00 | Fan povídky |  Can love you more than this
Ležela jsem a přemýšlela jak to všechno vyřeším. Teda pokud to nějak půjde. A v tom jsem si vzpomněla na Louise. O tom kvůli čemu mi volal. Můj mobil byl v dezolátním stavu, ale ještě se z něj volat dalo. Vytočila jsem jeho číslo. Byl tam záznamník. Tak jsem mu nechala vzkaz. "Ahoj, chtěla jsem se ujistit jestli je všechno v pohodě, víš u mě to jde zatím docela dobře. Mám úžasnou macechu, a budu mít nevlastního sourozence, ale to teď není hlavní. Doufám že jsi Harryho našel, abych ti ho nemusela pomáhat hledat, jako minule. Asi si teď na autogramiádě, potom mi zavolej a řekni jak to všechno dopadlo. A pozdravuj Harryho a řekni mu jak mě to všechno mrzí." A zavěsila jsem.


Byla jsem už celkem odpočinutá a tak jsem šla dolů pomoci Anastazii. Byla v kuchyňi a seděla. "Ahoj. Nepotřebuješ s něčím pomoci?" zeptala jsem se. "No vlastně jsem si myslela že můžeme zajít na oběd. Nemusíš si dělat obavy aby se mi neudělalo zle, jsem teprve ve 4 měsíci." "Moc ráda. Co to bude?" "Klouček. Ještě jsme se nedohodli na jméně." A mě ihned jedno napadlo. "Vím že je na to asi brzy, ale jedno vám dát můžu. Co třeba Harry? Nemyslím Harryho Pottera.
Samohřejmě že ne." "Harry. To je krásné jméno. Určitě se nad tím zamyslím. A podle jakého kluka? Znám ho? Samohřejmě asi nemůžu, ale.." "Nevím co posloucháš. Nebo spíš jak si vzdělaná v šoubiznise." "Je mi 26, věř že o tom něco vím." Usmála se na mě. "No dobrá. Víš jak sem mluvila s tátou o tom klukovi? A co jsem všechno říkala? Jmenuje se Harry Styles. To snad značí všechno." "O, samohřejmě že ho znám, to je takovej ten slaďoučkej z tý skupiny..jak ona se jmenuje...jo One Direction." "Vidíš jak víš. Ano to je on. Ale je to na dlouhé povídání." "Tak co kdybys mi to vyprávěla při cestě na oběd?" "Hmm, dobrý nápad." An si vzala kabelku a klíče a šli jsme na oběd.

Venku bylo tak krásně. "Kam půjdeme?" zeptala se An "Veď mě ty, já to tady vůbec neznám." "Dobře, půjdeme do jedný skvělý restaurace, dělají tam nejlepší pokrmy z kuřecího masa z celého New Yorku. Jíš maso, ne?" "Samohřejmě. Doufám že k tomu dávají zeleninový salát, jelikož po tom bych se mohla utlouct." "Já taky zbožnuju zeleninu, jedla bych jí pořád. Teď v tuhle dobu toho musím sníst o polovinu víc, vždyť víš." "Páni! To chápu, musíš se strašně moc těšit. Jak já bych chtěla mít miminko, nemusela bych být na všechno sama." A sklonila jsem hlavu. An si stoupla předemne. "Neboj, od teď už na nic sama nebudeš. Vím že si to lehký vůbec neměla, tvůj otec si to vyčítá každým dnem. A to že jsi přijela může být nový začátek. Máš mě. Myslím že budeme kamarádky." A usmála se na mě.

"Jsem ráda. Jsem ráda že si otec vybral právě tebe. Jsi úžasná osoba. A to říkám ikdyž tě moc dlouho neznám, já totiž poznám dobré lidi, a za tebou budu zaručeně jezdit často." "Páni, moc děkuji. Neměl obavy, všechno bude úplně v pohodě. To budu moc ráda, my budeme rádi. Alespoň nebudeme vyrůstat sami." A najednou jsme stály před restaurací. Usmála jsem se na ní. "Tak tady to je." Řekla. "Páni. Vypadá to dobře a voní ještě lépe." Otevřela jsem dveře. "Dobrý den Jamie." Řekla An. "Slečna An a..." "Catherine, moc mě těší." Doplnila jsem ho. A on se na mě usmál. "Jste mi nějaká povědomá." Řekl "Svět je malý." Řela jsem "Cath je moje nevlastní dcera. A bude tady teď často. Je z Londýna."

"Á, britka. Moc mě těší. Brity tu máme velice rádi, naposledy tu byli nějací kluci,..No, jako obvykle?" usmála jsem se "Ano a hned dvakrát. A mě o něco vetší porci. Víte přeci." "Samohřejmě. Hned to tu bude." A odešel do kuchyně. "Všichni v Americe jsou tak milý. Odkud pocházíš?" "Já pocházím z LA. Miluju to tam. Ráda se tam vracím, ale New York je prostě New York." "Chápu. Miluju Londýn, a nikdy bych nechtěla bydlet někde jinde. Teda pokud by to nebylo nutné." Usmála jsem se a Jamie už přišel ke stolu. Tady, prosím. Vypadalo to úžasně chutně. Vzala jsem si příbor a začala jíst. "Je to vážně dobré." "Mimochodem, po jídle můžeme zajít na nákupy, pokud budeš chtít." "Budu a moc ráda."

Dojedli jsme, a šli jsme na nákupy. Úžasně jsme se cestou bavily. Ona mi nahrazovala mámu, kterou jsem nikdy neměla. Cítila jsem se jinak, cítila jsem se šťastně, byla jako moje nejlepší kamarádka. "Když budeme na těch nákupech, měla by sis pořídit nový mobil." A ukázala mi na kapsu. "Oh, ještě jsem neměla čas." "No ale myslím že to bude stačit objednat přes internet. Nebudeme zbytečně chodit do prodejny, když nám to můžou dovézt." Zašli jsme do obchodu, kde prodávali úplně úžasné šaty. "Vše co budeš chtít." Řekla mi An. "Vyber si. A já si jdu zatím popovídat s Daisy." A ukázala na prodavačku. Ta zná snad celý NY. Pomyslela jsem si. Šla jsem si vyzkoušet jedny opravdu úžasné šaty. Byli celé černé a zdobené korálkami. Vyšla jsem v nich ven. A prohlédla se v zrcadle. V tom jsem uviděla něco, co jsem si myslela že dlouho neuvidím. Teda spíše někoho. Venku před obchodem stál Harry. Zrovna podepisoval papíry nějakým holkám.

Srdce mi začalo tlouct rychleji a rychleji. Měla jsem pocit že na to nezvládnu. Vyšla jsem ven v šatech a on byl pořád otočený zády ke mě. Měl na sobě brýle. Stala jsem pár metrů od něho. Byli tam pouze 2 holky. A odešli potom co se jim Harry podepsal. Měl už nakročíno v tom aby pokračoval v cestě, a já brala odvahu. A křikla na něj "Harry!" najednou zastavil a otočil se. "Cath? Co tady děláš?!" a šel ke mě blíž. "Hledají tě všichni." Řekla jsem. "Oh, já vím. Ale ještě jsem se nedozvěděl odpověď." "Víš, já jsem jela za tátou. Sice mi on nepomůže mé problémy vyřešit, ale za zkoušku se nic nedá. Lou tě hledá, měl by ses mu ozvat." "To je jediný důvod proč jsi sem jela? Vyřešit své problémy?"

"Oh, samohřejmě. Já sem stalker, samohřejmě. Navíc ty bys tu neměl být." "Vím kde mám být a kde ne. A tohle místo mi přišlo vhodný. A neříkám o tobě že něco takového jsi." "Všichni tě hledají! Všichni o tebe mají strach. Dokonce i tvá máma. Oni na tebe spoléhají." "Potřeboval jsem vypadnout. Ty bys tady neměla být. Kvůli tomu jsem jel sem já." "To mě tak nesnášíš, to semnou nemůžeš vydržet ani na jednom kontinentě? Všechno co jsem udělala, vše co jsem řekla, mě vážně mrzí. Ty víš že já nemám život lehký. Teď jsem konečně začala žít. Našla jsem někoho kdo vyplní mou prázdnotu. Našla jsem mámu, né tu vlastní, ale úplně cizí." "Chceš říct, že teď bezemne jsi začala žít, že kdyby se nestalo to co se stalo, tak bys měla život pořád takový jaký jsi měla?" "Ty dobře víš, že to tak není. Ty jsi ten co odešel."

"A ty jsi ta co neodpověděla na mé vyznání. Tak co je horší?" "Nedal jsi mi šanci." "Šancí bylo až moc. A nemysli jsi že když jsem kluk, tak nejsem citlivý." Koukala jsem na něho se slzami v očích. "Ty jsi řekl Končím! Ty! Ty! Semnou už skončilo mnoho lidí, ale né tímto zbabělským způsobem." "Chceš říct že jsem zbabělec? Nebo co si tím myslela?" "Nic. Vůbec nic." Už mi to rvalo srdce. Nemohla jsem pokračovat. Ikdyž jsem ho milovala, nemohla jsem takhle dále. "Jen prosím zavolej Louisovi, nebo mu to řeknu sama. Nic víc po tobě nechci." "To je konec?" "Sám si to řekl, a trhá mi srdce se s tebou tady hádat, já na to vážně nemám. Sám bys měl pochopit že sem to neměla snadné, měl bys mě alespoň chápat, odpouštět mi nemusíš."

"Samohřejmě, já sem v pohodě. Myslíš si že si na tom takhle sama? Myslíš si že mi to taky nerve srdce, když slyším tyhle slova? Pravda je že mě to užírá jako nikdy nic, proto jsem odjel z Británie, proto jsem jel do NY, hudba mě baví, ale ne v tohle stavu. Nechtěl jsem slyšet Louisova slova jaký jsem sobec, proto jsem mu nebral mobil. A ještě větším překvapením je že se tady objevíš ty, v těch nejkrásnějších šatech jaký jsem kdy viděl, a já nemám tušení co mám dělat. Nejel jsem sem abych zapomenul, jel jsem si sem urovnat své myšlenky. Na to ty chvíle byli moc krásné." Nevěděla jsem co mu mám odpovědět. Jen sem se snažila dýchat a udržet slzy na svém místě. "Já...já si myslela jak mě nenávidíš. Jak jsek tě zranila. Ale pravdou je že s tím nemůžu žít. S pocitem, že někdo koho miluju, je odemne na míle daleko a k tomu mě už nemá rád." "Ty víš, že to tak není. Budu s tebou pořád. Ikdyž budu na míle daleko. Protože to lidé dělají, když jim na tom druhém záleží. Musím si to všechno srovnat v hlavě, a ty bys měla taky. Musím jít. Neboj. Louisovi zavolám." A snažil se zadržovat slzy, a proto si opět nandal brýle.

Cítila jsem že ze mě něco spadlo, ale sama jsem nevěděla co. Možná to že mě Harry má rád, né že mě nesnáší. Ale nevěděla jsem jak mám jít dál. Uvidíme se ještě někdy? Všechno bylo ve hvězdách.

Autor: Lens
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikí Nikí | Web | 2. června 2012 v 19:07 | Reagovat

tuhle povídku znám od lens, je dokonalá!!♥ :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama