...........

Can't be touched my heart

Can love you more than this 24.

14. října 2012 v 14:49 | Fan povídky
Jak mi včera Brre říkala - musím mít nějak podplacený blog.cz, jinak by se mi sem těch 2 000 slov nevešlo :D joojoo :D to sem říkala ke včerejší kapitole, že je extra dlouhá, no...o tomhle nemluvit :D tahle je extra extra dlouhá :D ale zase se toho tady dozvíte hodně :D Evíí mě potom málem zabila :D nooo...:D těším se v neděli :P

Can't be touched my heart 2.

27. května 2012 v 16:09 | Fan povídky
"Ahoj Christy! Tolik jsem se na tebe těšil," usmál se otec, když k němu jeho milovaná jediná dcera přišla a schoval ji ve své náruči. Věnoval jí jedno dlouhé medvědí objetí a nehodlal ji pustit.
"Dobře dobře, to stačí. Já taky. Ale ne na ně," přidušeně zamumlala do jeho ramene, a když ji pustil, uhladila si šaty. Otec si ji přeměřil a kývl.
"To už nechci slyšet. Po téhle práci budeš mít peněz dost na školu a ještě ti toho hodně zůstane, tak si laskavě nestěžuj, jdeme," zavelel a už si to rázoval rychlými kroky k autu.

Eh, proč já?

Can't be touched my heart 1.

17. května 2012 v 14:40 | Fan povídky
Otravné zazvonění klasického budíku se rozneslo pokojem a na posteli se pohnulo malé klubko, z kterého se vyklubala rozespalá Christy. Otráveně vylezla z postele a došourala se do koupelny. Když se jí naskytl pohled do zrcadla, zoufale převrátila oči. Vlasy jí trčely na všechny strany a líčidla, která si včera zapomněla odlíčit, měla rozmazaná po obličeji. Její komický vzhled završovalo světle zelené pižamo s pejsky, které dostala teprve nedávno od otce. Nechápala, jak může mít tak hrozný vkus.

Can't be touched my heart Úvod

13. května 2012 v 11:49 | Fan povídky

"Myslela jsem, že budeš na mojí straně," vycházel z úst 16leté rozčílené dívky křik. Její matka stála naproti ní s rukama v bok a čekala, až se její milované dítě zklidní.
"S tvým otcem jsme se už rozhodli. Je to pro tvoje dobro. Stejně tě tady nic nedrží. Ve škole děláš problémy, kamarády stejně nemáš, tak je to jedno. A tu drahou uměleckou školu ti nezaplatím, tolik peněz nemáme, to moc dobře víš."
Tyhle upřímná slova, zvláště z úst matky, by většinu dívek hodně zamrzela, ale Chris to bylo jedno. Tuhle upřímnost taky po matce zdědila a patřičně jí využívala.

"Sere mě to! Nechci trávit několik měsíců čas v posraným autobuse nebo v hotelu, cestovat z místa na místo s pytlíkem na zvracení a zařizovat jejich požadavky," zoufale praštila pěstí do kuchyňské linky a na důkaz svých slov dupla nohou.
"Už jsem řekla! Běž si zabalit!" ukázala její matka rukou ke schodišti. Christy na ni naposledy zlostně koukla a vydupala schody s takovou vervou, že do nich málem udělala díru. Vešla do pokoje a zabouchla nahlas dveře. Okamžitě došla ke skříni, otevřela ji a začala z ní vyhazovat oblečení.

Turné po Anglii a Evropě, říkal fotr? Fajn.

Jelikož byl květen, věděla přesně co si vzít. Na zemi se válely 2 červenočerné kufry, které se plnili šaty, šortkami, nátělníky, atd. Budou litovat, že si se mnou vůbec začali! Pak vytáhla třetí, trochu menší než ostatní, kam skoro s úctou balila tenisky, sportovní tepláky a topy. Většina byla značky Adidas. Zabaleno měla během čtvrt hodiny. Unaveně se protáhla a padla po zádech do postele.
Vstávala v 5 hodin, aby se dostala včas na letiště, odtud do letadla, které ji mělo přepravit do Anglie a pak za svým otcem.
Byl čas spát.

Autor: Tina
 
 

Reklama